Služby

Odpočinek, relaxace, regenerace - činnosti, které je důležité neopomíjet. V současném extrémně uspěchaném čase se na chvilku zastavit a dopřát si tělesné i duševní uvolnění. S nádechem moderního retro-stylu, se o vás postará personál s patřičným zdravotnickým vzděláním a zkušenostmi. Jsme tu pro vaši spokojenost a věříme, že se k nám rádi budete vracet.

Nabídka:

 

Masáže

Ruční lymfatická masáž

Na prvním místě je nutno podotknout, že kompletní lymfatická masáž celého těla je velice časově náročná. Doporučujeme rozdělit na několik ležení. Jedná se o ruční techniku, která má vynikající detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetické účinky. Má za cíl podpořit a posílit transportní funkci lymfy v organismu, která je sběrným systémem odpadních látek v těle.( doporučena jako jarní a podzimní detox organismu)

KONTRAINDIKACE

 

Klasické a regenerační masáže

Přímo i nepřímo zvyšují prevenci úrazů a různých zdravotních obtíží, např. bolesti svalů, šlach a kloubů,zlepšují krevní oběh a látkovou výměnu, zkvalitňují regeneraci sil po práci či jiné zátěži, přispívá k rychlému odstranění únavy, osvěží i uklidní, udržují kvalitní tělesnou a duševní kondici. Všechny masáže v podstatě fungují na stejných principech. Stačí si jen vybrat z nabídky a veškerý následující postup probrat přímo s masérkou /masérem.

Absolvujete svou první masáž?
Odložte stud a obavu, masáže jsou diskrétní záležitostí mezi masérem a masírovaným.
Vhodné je odložit kovové ozdoby a sepnout dlouhé vlasy.Pokud trpíte alergiemi, nahlaste je prosím.

Je potřeba se na masáž připravit?
Bylo by vhodné se 1h před masáží osprchovat, před masáží prosím nejezte.

Kdy na masáž nechodit?
Nedávejte se masírovat pokud máte chřipku, opar či teplotu.

Co je nejlepší udělat po masáži?
Po masáži vypijte sklenici vlažné vody, aby se vyloučené toxiny vyloučily z vašeho těla.Po masáži doporučujeme relax, cvičení a namáhavou práci odsunout na následující den.

Jak dlouho masáž trvá?
Pokud se věnujeme ploskám nohou, počítejte s časem 30min. Ostatní masáže se pohybují v čase do 60minut.

Jaké ruční masáže nabízíme ?

Přístrojová lymfatická masáž

(prováděná přístrojem Balancer 505) doporučuje se při problémech s celulitidou, nadváhou,při otocích nohou, jako prevence křečových žil.Provádí se v leže, asi hodinu po jídle. Doporučuje se 2x - 3x týdně v délce 45 minut. Nutno dodržovat zvýšený pitný režim – vypustit sladké nápoje a sycené nápoje. Doporučujeme doplnit lymfatickým nebo detoxikačním čajem, úpravou jídelníčku a zvýšeným pohybem. Přečtěte si prosím důkladně, zda netrpíte onemocněním, které je poznačeno v kontraindikacích. Vezměte si s sebou na převlečení elastické kalhoty, bavlněné ponožky(nejlépe bez gumiček okolo kotníku), bavlněné triko s dlouhým rukávem.

 

Zábaly

Skořicový prohřívací zábal

Skořicový gel se rozetře na vhodně zvolená místa a překryje folií. Vhodné použít zábal při přístrojové lymfodrenáži nebo po ruční lymfatické masáži v oblasti hýždí, břicha nebo stehen pro zvýšení efektu při potlačení celulitidy. Není vhodný pro citlivou kůži !

Rašelinový suchý zábal

Zahřátá rašelina se pokládá přímo na postižené místo, ale nebojte se, rozhodně vás nepopálí. Rašelina je totiž zahřátá zhruba na 40 - 60°C a tato teplota se dále udržuje díky tomu, že je rašelina překryta dekou. Zábal je vhodný kombinovat s masáží. Vaše svaly, kosti a klouby se tak dokonale prohřívají, rašelinový zábal trvá zhruba 10–15 minut. Není vhodný pro těhotné ženy!

 

Kryolipolýza

(prováděná přístrojem CRYO 50/2) Metoda je založena na řízeném mražení tukových buněk. Jde o bezbolestnou liposukci bez chirurgického zásahu. Ošetření – nasátí, jedné partie těla trvá 45 minut. Takto lze ošetřit i několik partií během jednoho dne, je tedy zapotřebí si rezervovat dostatek času. Ošetření je vhodné pro ženy i muže. Nelze kombinovat s elektromagnetickým ošetřením dříve jak po uplynutí 8 týdnů. Doporučujeme však spojení s přístojovou lymfodrenáží.

KONTRAINDIKACE

 

Tvář salonu – ZDENKA TVRDÁ

Dvojnásobná mistryně světa v kulturistice žen (1995, 1996)
Mistryně Evropy (1995)
6. násobná mistryně České republiky
Absolutní vítězka GP Oděsa 1998
Účastnice nejvyšší profesionální kulturistické soutěže žen,
Olympia 1997 v New Yorku a 1998 v Praze.

V současnosti profesionální fitness trenérka působící v Brně a okolí.

www.zdenatvrda.cz

 

 

 

© 2016 Form4you s.r.o.